Energetyka drzew

Choszczowka_jesienia

Lubimy przebywać w otoczeniu drzew. las_zim__Łagodzą nasze obyczaje, wpływają kojąco na stargane nerwy, wyciszają emocje. Po dłuższym spacerze w parku lub po pobycie w lesie czujemy się zdecydowanie lepiej. Mija chandra, ból głowy, i wiele innych dolegliwości. Zauważamy, że życie nabrało rumieńców, a problemy, znajdują szybko właściwe rozwiązania. I znów z chęcią „bieżemy się z życiem za bary”.

Nie zastanawiamy się co tak naprawdę nam pomogło. Mało kto z nas zdaje sobie Choszcz__wka_1sprawę z tego, że drzewa to też żywe istoty, które tak samo jak my, mają dusze, bijące serduszka, i są otoczone kolorową aurą energii życia. Wchodząc w zadrzewiony obszar, zanurzamy się w otchłań ich energii i czerpiemy pełnymi garściami uzupełniając nasze braki energetyczne.

Pogorzel_WarszawskaWracając z parku lub lasu do domu w dużo lepszym humorze i kondycji fizycznej trudno stwierdzić, które z drzew wpłynęło na nas pozytywnie. Drzewa tak samo jak ludzie są różne. Każdy z gatunków ma swoje dominujące kolory aury, co przekłada się automatycznie na sposób oddziaływania na inne istoty, ale zawsze na poziomie energetycznym. Jedne z nich uspokajają a inne mobilizują do działania, jedne dostarczają energii życiowej uzupełniając chwilowe braki a inne usuwają blokady lub uwalniają od „negatywnej” zalegającej w organizmie energii, która spowodowała konkretne schorzenia.

piekno-jesieni-w-lesieCzując się źle, rzadko wiemy czego nam brakuje lub co mamy w nadmiarze. A trzeba wiedzieć, że jeśli chcemy konkretnej pomocy, musimy po pierwsze, znać które z drzew może nam jej udzielić, a po drugie, że trzeba o nią poprosić a potem drzewu podziękować.

Nie będę rozpisywać się, o sposobie oddziaływania poszczególnych gatunków drzew. Wiedzę tego typu można znaleźć w internecie. Ale chcę powiedzieć parę słów o przypadkach udzielenia mi pomocy przez drzewa.

cdn…

dyplomowany refleksolog Urszula Mazurkiewicz

 

Komentowanie jest wyłączone.